Registrace | Jazyk
Nový Superb již v prodeji
Nový Superb již v prodeji 8.6.15 707  535


vloženo 8.6.15 v 22:43

Dne 06.06.2015 proběhlo oficiální uvedení nové Škody Superb do prodeje a my jsme samozřejmě byli u toho. Vybrali jsme si pro tuto událost místního dealera Autodům Vrána s.r.o., který nám také vůz zapůjčil.


Škoda Superb

Bylo asi 8:30 hodin, když jsem s technikou dorazil do místního autosalonu, kde odhalení probíhalo. Když jsem vstoupil do showroomu, hned při vstupu se přede mnou objevil obrys vozidla zahalený pod bílou plachtou s velkým logem Škoda. Z pod plachty na sebe upozorňovali zářivé světlomety prokládané oranžovými výstražnými světly.


Škoda Superb

Přibližně v 9:00 hodin, se okolo plachty začali sbíhat prodejci a milé hostesky se pomalu připravovaly odhalit nejnovější model značky Škoda. Tři slečny obstoupily vůz a pomalu jej od přední části vozu začaly odhalovat. Všichni netrpělivě čekali, až se z pod plachty odhalí nový Superb.


S občerstvením

Mezitím samozřejmě nechybělo patřičné občerstvení ve formě chlebíčků a nápojů. Pro ty nejmladší byl k dispozici také dětský koutek se šlapací tříkolkou či dětským kolem Škoda.


Škoda Superb

Ihned po odhalení nového Superbu, se netrpěliví přihlížející začali k novému modelu sbíhat. Ani jsem nepostřehl a auto bylo otevřené dokořán a každý si chtěl vůz pořádně osahat. Na palubní desce zatím hrála televize, kterou však všichni přehlíželi a věnovali se detailům auta.


Škoda Superb interiér

V 10:00 hodin už stál vůz netrpělivě na place a čekal na první návštěvníky, kteří mohli s vozem absolvovat zkušební jízdu. Netrvalo dlouho a první návštěvníci nasedají do vozu a já sleduju jak přede mnou mizí zadní světla nového Superbu. Asi do 12:00 hodin už jsem si vozu moc neužil.


Škoda Superb

Ovšem i já se dočkal, bylo něco málo po 12:00 hodině a na mě konečně došla řada, usedl jsem do interiéru a byl jsem mile překvapen pohodlím, které mě v něm čekalo. Hned na první pohled mě v interiéru zaujala zelená linka, která se táhla po celé palubní desce. Jaké milé bylo překvapení, když jsem zjistil, že její barvu mohu v nastavení vozu změnit. K dispozici mi byla modrá a teplá bílá. Ještě chvíli se rozhlížím ale netrvá dlouho a také vyrážím na zkušební jízdu. Moje cesta vedla na čtyřproudou ulici, kde jsem si vyzkoušel jak se vůz chová ve vyšší rychlosti a také, jak na vozidle fungují elektroničtí asistenti. Dojíždím vůz přede mnou a vozidlo samo zpomaluje, systém naštěstí pro mně zafungoval. Sjíždím ze silnice do Radvanic, kde se napojuju na rozmanitou silnici. Přede mnou se objevuje prudší kopec a já sešlapávám pedál hlouběji k podlaze 110kw téměř okamžitě reaguje a vůz vyráží vzhůru. Blížím se k parkovišti, kde jsem vyzkoušel parkovací asistenty, auto hvízdalo na všechny strany kamera měla správný úhel a já vůz bez problému zaparkoval. Nyní jsem mohl v poklidu vyrazit zpět k autosalonu vrátit vůz. Ještě jednou jsem otestoval systémy, když jsem vozidlem couval proti skleněné vitríně a opravdu, vůz bez problému reagoval. Předal sem klíče dalšímu zájemci a s klidem jsem se odpravil zpět do útrob autosalonu.


Škoda Superb


Celou galerii naleznete na našem facebookovém profilu ZDE.

 

autor : Karel Bříza | zdroj : autosite, škoda

Další aktuality
KomentářeSociální sítě
Na našem Facebookovém profilu naleznete celou galerii obrázků z našich článků.
Galerie všech recenzí, je dostupná na našem YouTube profilu.
Přehrávač YouTube

Vyhledat v textu :

Vyhledat značku :

Kalendář akcí
[9.4.2016 - 10.4.2016] [Šternberk]
AMK ECCE HOMO
[3.6.2016 - 6.3.2016] [BVV - Brno - Výstaviště]
Motosalon - Brno
[25.6.2016 - 26.6.2016] [Polygon Libros - Ostrava]
CZECH STUNT DAY 2016
[9.7.2016 - 10.7.2016] [Ostrava - Radvanice]
Okruh Františka Bartoše
[1.1.9999 - 23.9.2013] [Ostrava - Zábřeh]
Peugeot Professional Roadshow
zobrazit více...
Dopravní statistiky
Data nasbírané k 16.1.18

Počet dopravních nehod : 246
Vzniklá škoda : 15831 tis. Kč

Nepřiměřená rychlost : 8x
Nedání přednosti v jízdě : 29x
Pod vlivem alkoholu : 6x

Reklama fl-golfing

Golf na Floride, dovolena v USA

Obrázky z galerie
Počasí na 3 dny
Oficiální Facebook
Partneři klubu
  Google překladač
© 2005 - 2013 Alvaso.cz
© 2013 - 2018 AutoSite.cz
Příspěvky v diskuzi
Compy : Mno tak diskutování asi nebude :( ... nějaká doba proběhla a ani čárka.
Compy : Noo, v úterý se možná dočkáte slibované Insignie ;)
Hammer : A ta by něka být doslova zelená...
Compy : Nezapomeň, že je ještě dřív potká "zelená" techologie ;)
Hammer : Zanedlouho uvidíte v našem testa faceliftovaný Opel Insignia
Naposledy online
JosephVaf
diegoSr
Compy
diegokem
Juric
Pokud máte zájem o spolupráci, chcete se stát členem našeho týmu, máte zájem o inzerci u nás, ozvěte se na email pr-manager@autosite.cz.
Pokud Nás chcete podpořit, pošlete dobrovolný dar na účet : 1738245113 / 0800. Veškeré příspěvky budou využity na chod a zlepšování našich služeb.

[Valid RSS] [Valid RSS] Přidat na Seznam.cz