Registrace | 0/182 online
Chevrolet Silverado Black Ops, Volunteer Firefighter
Chevrolet Silverado Black Ops, Volunteer Firefighter 804  595


Publikováno dne 29.9.13 v 16:27

První co nás při pohledu na tento vůz napadne je - týjo, hollywood se zase ukázal. Opak je však pravdou tento vůz byl speciálně vytvořen jako pocta dobrovolným hasičům. Původně měl být vůz vyroben pro SEMA, ovšem čas byl neúprosný a proto se vozy představili na State Fair of Texas.

První vůz s přívlastkem Black Ops jakoby vypadl z nějakého Hollywoodského trháku na zombie. Připraven na vše, vybaven speciálními solárními panely, dýchacími masky a jinými speciálními prvky, nebo dokonce i vnějším dravějším oplastováním. Zlověstně vypadající vůz je však určen pro přežití. Vybaven vším, co potřebujete aby jste přežili i v nebezpečných podmínkách.


Black Ops

Vůz je vybaven jak klasickými seriovými prvky, jako je navigace, parkovací čidla, či hlídač vybočení pruhu, tak upravenou světlou výškou, která mu dovoluje lepší prostupnost terénem, či robustní přední naviják pro jakoukoliv neočekávanou situaci.

Uvnitř nalezneme černá sedadla lemovaná žlutým obšitím, velký dotykový displej či speciální těsnění dvěří pro větší pohodlí v kabině.


Black Ops

Druhý vůz se honosí přívlastkem Volunteer Firefighter a jak už název napovídá, jedná se o speciálně vybavený vůz na poctu dobrovolných hasičů. Vůz je obdobný jako Black Ops, ovšem v tomto případě nemá prvky nutné k přežití, ale vybavení klasického hasičského vozu. Nalezneme zde speciální světelnou rampu, přední silnější rám, na korbě nalezneme spoustu chromovaných prvků.


Volunteer Firefighter

Je také vybaven kasickým hasičským vybavením jako je sekera, lopata či hasící přístroje.
Mimo jiné je vybaven speciálními elektronickýmy systémy jako je kontrola stability přívěsného vozíku proti rozhoupání či pomocník při rozjezdu v kopci.


Volunteer Firefighter

Tažné zařízení je spojeno přímo s kostrou vozu a je vyrobeno s vysokopevnostní oceli, pro lepší tažné vlastnosti a snížení krutu karoserie.
Přibližně 90 procent z hasičských sborů ve Spojených státech jsou zcela nebo převážně dobrovolné - a 75 procent z všech hasičů jsou dobrovolníci !


Volunteer Firefighter

"Chtěli jsme vzdát hold těmto významným mužům a ženám po celém světě , " řekl Chris Perry, viceprezident pro marketing Chevrolet . "Také pro tvrdě pracující Američany , pro které jsme vlastně Silverádo navrhli a vyrobili, aby jsme jim přinesli schopné a spolehlivé pracovní vozidlo, které očekávájí."

autor : Karel | zdroj :

Předchozí 3 aktuality
KomentářeSociální sítě
FB Na našem Facebookovém profilu naleznete celou galerii obrázků z našich článků.
YT Galerie všech recenzí, je dostupná na našem YouTube profilu.
Přehrávač YouTube

Vyhledat v textu :

Vyhledat značku :

Dopravní statistiky
Data nasbírané k 16.12.18

Počet dopravních nehod : 202
Vzniklá škoda : 13145 tis. Kč

Nepřiměřená rychlost : 33x
Nedání přednosti v jízdě : 15x
Pod vlivem alkoholu : 16x

Reklama fl-golfing

Golf na Floride, dovolena v USA

Obrázky z galerie
galeriegaleriegaleriegaleriegaleriegalerie
Počasí na 3 dny
DEN1 DEN2 DEN3
Oficiální Facebook
Partneři klubu
image
image
image
image
image
image
© 2005 - 2013 Alvaso.cz
© 2013 - 2018 AutoSite.cz
Příspěvky v diskuzi
Compy : Mno tak diskutování asi nebude :( ... nějaká doba proběhla a ani čárka.
Compy : Noo, v úterý se možná dočkáte slibované Insignie ;)
Hammer : A ta by něka být doslova zelená...
Compy : Nezapomeň, že je ještě dřív potká "zelená" techologie ;)
Hammer : Zanedlouho uvidíte v našem testa faceliftovaný Opel Insignia
Naposledy online
petersevruk
frangig
danielaj
dillanhil
frannelp
Pokud máte zájem o spolupráci, chcete se stát členem našeho týmu, máte zájem o inzerci u nás, ozvěte se na email pr-manager@autosite.cz.
Pokud Nás chcete podpořit, pošlete dobrovolný dar na účet : 1738245113 / 0800. Veškeré příspěvky budou využity na chod a zlepšování našich služeb.

Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu provozovatele autosite.cz zakázáno.
RSS kanály serveru autosite.cz jsou určeny pouze pro osobní užití.
Dodavatelem služeb je WEDOS.cz a provozovatelem serveru AutoSite.cz je soukromá osoba.

[Valid RSS] [Valid RSS] Přidat na Seznam.cz